O autorze
Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji - kino samochodowe powraca do Warszawy w wielkim stylu. Już w najbliższą sobotę, 2 sierpnia na błoniach Stadionu Narodowego rusza projekt „Kino samochodowe pod Narodowym”. Jeszcze w te wakacje będziemy mogli doświadczyć rozrywki wielu nam znanej jedynie ze starych amerykańskich filmów.

Już 4 października Finałowe Projekcje na Kino samochodowe pod Narodowym!

Wielki Finał Kina samochodowego pod Narodowym
Wielki Finał Kina samochodowego pod Narodowym Studio Warszawskie
Kino samochodowe pod Narodowym – To już ostatnia projekcja!


Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów i kilkadziesiąt godzin filmowych emocji już za nami. To właśnie dzięki Wam, zmotoryzowanym mieszkańcom Warszawy, udało się odtworzyć sukces pierwszego kina samochodowego w stolicy z 1994 roku.
Mamy nadzieję, że cotygodniowe projekcje przyniosły wszystkim wiele radości! Niestety wszystko co dobre ma swój koniec - przed nami ostatnia projekcja na którą pragniemy wraz z naszymi partnerami, wszystkich serdecznie zaprosić.
Wielki, finał Kina samochodowego pod Narodowym, odbędzie się 
już 4 października. Będzie to wieczór filmowy podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Jak zawsze w ramach akcji stworzone są dwie strefy – samochodowa oraz „nie mam samochodu to mam leżak”. Jednocześnie przypominamy wszystkim naszym “leżakowym” gościom aby zabrali ciepłe ubrania i koce.
Już w sobotę, 4 października, będzie miał miejsce wieczór z magazynem Top Gear, kanałem BBC Knowledge oraz PGNiG. Z tej okazji nasi przyjaciele przygotowali kilka niespodzianek. Na teren kina specjalnie dla gości podstawione zostaną motoryzacyjne skarby marek Aston Martin oraz Porsche. Wieczór zostanie rozpoczęty emisją jednego z odcinków Top Gear Specials. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 19:00 , wstęp na teren kina będzie możliwy od godziny 18:00.
Na drugą część finału, zaraz po odcinku specjalnym Top Gear, zaprasza partner wspierający cały projekt – PGNiG. Film wybrany przez kinomaniaków z PGNiG, to obsypana Oscarami komedia pt: "Była sobie dziewczyna". Z pewnością wielu z gości przypadnie do gustu. Projekcja filmu rozpocznie się o godzinie 20:45, zaraz po odcinku specjalnym Top Gear. Goście którzy przybędą tylko na ten film mogą wjeżdżać na teren kina od godziny 20:15.
Uwaga: prosimy wszystkich naszych gości o wydrukowanie 'biletów' dostępnych na naszej stronie na facebooku, bądź też posiadanie jego wersji elektronicznej. Tylko wydrukowany bilet bądź jego okazanie na telefonie umożliwia darmowy wstęp na teren Kina Samochodowego!

Dla wszystkich fanów kina przygotowane są konkursy w których będzie można wygrać miejsce w pierwszych rzędach. Przypominamy, że wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny wystarczy okazać wydrukowany bilet dostępny na naszym Fanpageu, bądź posiadać jego wersję elektroniczną. Bilet i wszystkie szczegóły można uzyskać na stronie facebook.com/podStadionemNarodowym.

Mamy ogromną nadzieję, że wielki finał będzie świetną okazją aby jeszcze ten jeden raz spędzić wieczór wśród pięknych samochodów, fantastycznych filmów i jeszcze lepszej atmosfery. Niech błonia Stadionu Narodowego ostatni raz w tym roku zamienią się w filmowo-motoryzacyjną stolicę Polski. A wszystko to dzięki samym Warszawiakom.


Sponsor wydarzenia : Audi Porsche Połczyńska
Partnerzy wspierający : PGNiG, ROBYG, Netia, Lotnisko Chopina, Manta, Koleje Mazowieckie - KM, 12stopni.pl
Patroni medialni : TVN Turbo, Zet Chilli, MaleMen, Top Gear, Empik, LegalnaKultura.pl, Natemat.pl, Cityboard Media, Trendy Art of Living, Kinoteka, Hiro, Polki.pl, Metro.
Media wspierające : Aktivist, Cinema.pl, Twojemiasto.pl, Stowarzyszenie Filmowców
Polskich, Muno.pl, Warszawski Serwis Prasowy, Reporter.pl,
Naszemiasto.pl, Kontynent Warszawa, Independent.pl, WKD-Warszawska Kolej Dojazdowa,
O.pl, Stołeczne Biuro Turystyki, Art&Business
Wspieramy : LegalnaKultura.pl, Otwarta Warszawa
Organizatorzy : Studio Warszawskie Warszawskie Studio, Stadion Narodowy w Warszawie
Trwa ładowanie komentarzy...